Algorithmics İstanbul

Python Başlangıç

12-17 yaş arası çocuklar için kurs

Dünyanın en popüler programlama dillerinden biri olan Python'da kodlamayı öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bilgiyi hemen uygulamalı olarak kullanırız, çalışma, eğlence ve yaşam için programlar oluştururuz.

Yazılım geliştirme konusuna emin adımlarla giriş

Uygulamalı Öğrenme

Öğrenciler, konularda ilerledikçe ihtiyaç duydukları araçları ve terminolojileri öğrenerek ilk dersten itibaren oyunlar ve uygulamalar oluşturmaya başlarlar.

Bilişim Teknolojiye Giriş

Öğrencilerimiz oyunlaştırma yöntemi ve bir hikaye örgüsü ile birlikte bir BT şirketinde başlangıçtan lider geliştirici olmaya doğru bir yolculuğa çıkarlar.

Projelerle Gelişimi Besleme

Öğrenciler, siparişleri tamamlayarak bir takımdaki görevleri nasıl dağıtacaklarını, zamanlarını etkili bir şekilde nasıl planlayacaklarını ve hedeflerine doğru nasıl ilerleyeceklerini öğrenirler.

Her ders

yeni bir iş günüdür

Dersler nasıl gidiyor?

Kursun genelinde gerçek bir BT şirketinde çalışma hakkındabir hiakye vardır. Bu serüven oryantasyon süreci, takım halinde beyin fırtınaları, hackathonlar ve tabii ki kariyer basamaklarında yükselme ile devam etmektedir.

Her proje

yeni bir seviye

Proje Yaklaşımı

Gerçek bir bilişim şirketinde çalışmak gerçek siparişler demektir! Öğrenciler, fotoğrafları işlemek için otomatik hesaplama programları, işlevsel uygulamalar geliştirirler. Her proje, nasıl kod yazılacağını anlamalarında yeni bir seviye geçmelerini sağlar.

Kursumuzda çocuklar

neler öğrencek?

Python'da kod yazma, sözdizimleri ve temel veri türlerini anlama (2 ay sonunda)

Bilgisayar uygulamaları oluşturma ve bunları kullanıcı dostu hale getirme (5 ayın sonunda)

Oyunlar geliştirme, Python'un profesyonel kitaplıklarını kullanarak çok seviyeli oyunlar oluşturma (İlk yılın sonunda)

Fikir aşamasından sunuma kadar bir takım halinde çalışma ve detaylı çok katmanlı kendi projelerini oluşturma (İkinci yılın sonunda)

Doğru Formatı

seçin

İnternet üzerinden

Çevrimdışı

Deneme Kurs Talebi Gönder

Tıklayarak, gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz .

Sizinle iletişime geçeceğiz.

Tematik planlar ve fiyatlar ile kursların ayrıntılı bir sunumunu postayla göndereceğiz

Sizi geri arayacağız, bir kurs seçmenize ve grupta yer ayırtmanıza yardımcı olacağız.

Olası faydaları, mevcut indirimleri ve seçilen paketi dikkate alarak nihai maliyeti hesaplayacağız.

Sorunuza cevap bulun

Modern teknolojilere, gadget’lara ve bilgisayar oyunlarına düşkün, programlamayı öğrenmeyi hayal eden veya sadece yaratıcılığa meyilli 12-13 yaş arası gençler. Hiçbir özel beceri gerekli değildir ve kodlama deneyimi, “teknik” bir zihniyet ve matematikte A gerekli değildir: sıfırdan öğretiyoruz.

Tüm kurslarımızın programları, pedagojik ve psikolojik geçmişe sahip 30 profesyonel metodoloji uzmanından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Önde gelen metodoloji uzmanlarımız, modern teknoloji projeleri ve okullarda uluslararası deneyime sahip doktoralardır. BT, eğitim ve çocuk dünyasındaki yeni eğilimleri dikkate alarak mevcut kursları düzenli olarak güncellerler.

Algoritmik okulları, rahat ve etkili öğrenme için gerekli olan her şeyle zaten donatılmıştır. Çevrimiçi çalışmayı mı planlıyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey sabit bir internet bağlantısı, en az Windows 7 veya Mac OS X en az sürüm 10.10 işletim sistemine sahip bir PC veya dizüstü bilgisayar ve ayrıca istek üzerine mikrofonlu kulaklıklardır. Dersler Algoritmik eğitim platformunda grafik editörler kullanılarak yapılacaktır.
Bir eğitim talebi bırakın, danışman yöneticimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir: zamanında size uygun bir grup seçecek ve bir yer ayırtacaktır. Program esnektir: velilerin ve öğrencilerin isteklerine göre uyarlanırız.
Platformdaki atlanan materyalleri her zaman gözden geçirebilir ve kalan soruları öğretmene sorabilirsiniz. Çok fazla soru varsa, öğretmen grubun gerisinde kalmamak için çocuğa kişisel bir ek ders verecektir.
Bir eğitim talebi bırakın ve danışman yöneticimiz kursun nihai maliyetini sizin için hesaplamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Hangi formatı (çevrimiçi veya çevrimdışı) ve paketi (4 ila 32 ders arası) seçtiğinize ve ayrıca olası avantajlara ve mevcut indirimlere bağlıdır.
Evet, tüm mezunlarımız Algoritmik alanında edindikleri bilgi ve becerileri doğrulayan elektronik sertifikalar alırlar.

Fiyat Listesi

4 HAFTA

12-15 yaş arası çocuklar için

1495₺

1160₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

16 HAFTA

12-15 yaş arası çocuklar için

4485₺

3480₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

32 HAFTA

12-15 yaş arası çocuklar için

8970₺

6960₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı