Algorithmics İstanbul

Graphic Design

12-15 yaş arası çocuklar için

Görsel iletişim dünyasına giriş

Bir grafik tasarımcının temel araçlarını inceliyoruz, gerekli anlamları aktarmayı ve kullanıcının dikkatini yönetmeyi öğreniyoruz.

Yaratıcılık için yeni olanaklar açıyoruz

En başından başlıyoruz

Çizim ve tasarım konusunda önceden alınmış bir eğitim ve belirlenmiş bir yeteneğe sahip olmasına gerek yoktur. Öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu tek şey hayal gücü ve yaratıcı olma ilgisidir.

Ürün geliştirme

Öğrencilerimiz, tasarım portföylerinin temelini oluşturacak, kendi yaratıcı projelerini geliştirerek bilgilerini hemen uygulayabilirler.

Erişilebilir programlar

Kursta çalışılan tüm araçların kullanımı ücretsizdir, böylece çocuğunuz mezun olduktan sonra tasarım çalışmalarına bağımsız olarak devam edebilecektir.

Fikirleri

dijital
gerçekliğe
dönüştürüyoruz.

Dersler nasıl ilerliyor?

Her ders yeni bir tasarımcı aracıyla tanışıyoruz: fotoğrafları rötuşlamayı, 3D illustrasyonlar çizerek modelleme yapmayı, hareket tasarımını, sunum ve şablonlar oluşturmayı, infografik tasarlamayı, hayali bir şirketin kurumsal kimliğini geliştirmeyi öğreniyoruz.

Mesleğin Temellerini

öğrenme

Proje Yaklaşımı

Öğrencilere, proje görevlerine özel önem verilerek tasarımı proje çalışması olarak görmeleri öğretilir. Tasarım çalışmalarımızı sadece çekici değil, aynı zamanda kullanımı kolay hale nasıl getirebiliriz sorusunun cevabını bulmak için; Bunu kimin için yapıyoruz, kullanıcıdan ne istiyoruz sorularını detaylı inceliyoruz.

Kursumuzda çocuğunuz

neler öğrenecek?

Kompozisyonun temel ilkelerine uygun olarak öğeleri uyumlu bir şekilkde düzenler

Raster, 3D ve vektör grafikleri oluşturur, kolajları bir araya getirir, fotoğrafları işler ve insanları çizer.

Kitap, dergi ve sunum dosyasının tasarlanmasına kadar grafik tasarımcıların karşılaştığı gerçek zorlukları çözer

UX ve UI ilkelerine dayalı şık tasarımlar geliştirir

Doğru Formatı

seçin

İnternet üzerinden

Çevrimdışı

Deneme Kurs Talebi Gönder

Tıklayarak, gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz .

Sizinle iletişime geçeceğiz.

Tematik planlar ve fiyatlar ile kursların ayrıntılı bir sunumunu postayla göndereceğiz

Sizi geri arayacağız, bir kurs seçmenize ve grupta yer ayırtmanıza yardımcı olacağız.

Olası faydaları, mevcut indirimleri ve seçilen paketi dikkate alarak nihai maliyeti hesaplayacağız.

Sorunuza cevap bulun

Çizime, modern teknolojilere ve araçlara düşkün 9-14 yaş arası çocuklar ve ergenler, kendilerini bir tasarımcı mesleğinde denemeyi hayal ediyor veya sadece yaratıcılığa meyilli. Hiçbir özel beceri gerekli değildir ve sanat okulu ve diğer yaratıcı çevrelerde deneyim gerekli değildir: sıfırdan öğretiyoruz.

Tüm kurslarımızın programları, pedagojik ve psikolojik geçmişe sahip 30 profesyonel metodoloji uzmanından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Önde gelen metodoloji uzmanlarımız, modern teknoloji projeleri ve okullarda uluslararası deneyime sahip doktoralardır. BT, eğitim ve çocuk dünyasındaki yeni eğilimleri dikkate alarak mevcut kursları düzenli olarak güncellerler.

Algoritmik okulları, rahat ve etkili öğrenme için gerekli olan her şeyle zaten donatılmıştır. Çevrimiçi çalışmayı mı planlıyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey sabit bir internet bağlantısı, en az Windows 7 veya Mac OS X en az sürüm 10.10 işletim sistemine sahip bir PC veya dizüstü bilgisayar ve ayrıca istek üzerine mikrofonlu kulaklıklardır. Dersler Algoritmik eğitim platformunda grafik editörler kullanılarak yapılacaktır.
Bir eğitim talebi bırakın, danışman yöneticimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir: zamanında size uygun bir grup seçecek ve bir yer ayırtacaktır. Program esnektir: velilerin ve öğrencilerin isteklerine göre uyarlanırız.
Platformdaki atlanan materyalleri her zaman gözden geçirebilir ve kalan soruları öğretmene sorabilirsiniz. Çok fazla soru varsa, öğretmen grubun gerisinde kalmamak için çocuğa kişisel bir ek ders verecektir.
Bir eğitim talebi bırakın ve danışman yöneticimiz kursun nihai maliyetini sizin için hesaplamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Hangi formatı (çevrimiçi veya çevrimdışı) ve paketi (4 ila 32 ders arası) seçtiğinize ve ayrıca olası avantajlara ve mevcut indirimlere bağlıdır.
Evet, tüm mezunlarımız Algoritmik alanında edindikleri bilgi ve becerileri doğrulayan elektronik sertifikalar alırlar.

Fiyat Listesi

4 HAFTA

12 – 15 yaş arası çocuklar için

1495₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

16 HAFTA

12 – 15 yaş arası çocuklar için

4485₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

32 HAFTA

12 – 15 yaş arası çocuklar için

8970₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı