Algorithmics İstanbul

Görsel Programlama/
Mars Academy

8-11 yaş arası çocuklar için

Scratch dilinde programlamanın temellerini öğreniyor ve basit animasyonlardan gerçek oyunlara ve çizgi filmlere kadar yaratıcı projeler oluşturuyoruz.

Öğreniyor, Oynuyor, Oluşturuyoruz

Programlamanın temelleri

Öğrencilere karmaşık programlama dilleri olmadan kodlamanın arkasındaki mantığı araştırmalarını ve Scratch ortamında kendi programlarını geliştirmeyi öğretiyoruz.

BT dünyasında ilk deneyim

Öğrenciler yaratıcı projeler geliştirmenin tüm döngülerini öğrenmelerinin yanı sıra gruplar halinde çizer, düşünür, tasarlar ve sunum yaparlar.

Proje portföyü

Öğrencilerimiz animasyonlu kartvizitler, sesli çizgi filmler ve birden fazla seviye ve engel içeren oyunlar da dahil olmak üzere en az 20 proje tamamlar.

Her ders

yeni bir macera

Dersler nasıl ilerliyor?

Kursumuz 5 modülden oluşmaktadır. Çocuklar her modülün sonunda bir proje sunarlar. Bu projeler çöpten geri dönüştürmek için çevrimiçi bir yarışma düzenleyebilir, bir CS:GO hayranı oyunun kendi versiyonunu oluşturabilir ve arkadaşlarının yabancı dil öğrenmelerine yardımcı olmak için kendi eğitim programları gibi farklı projeler oluşturabilirler.

Programlıyor

ve hayalleri gerçekleştiriyoruz

Proje Yaklaşımı

Öğrenciler, robotları programlamayacak ve onları Mars’a bir keşif gezisine gönderecek astronotlardır. 32 haftalık bu görevin başarısı her görevin eksiksiz yerine getirilmesine bağlıdır!

Kursumuzda çocuğunuz

neler öğrenecek?

Diziler, operatörler ve döngüler kullanarak algoritmalar tasarlamayı

Gerçek bir programcı olarak kendi oluşturduğunuz ve yabancı programları test etme ve hataları düzeltmeyi

Projelerde arkadaşlarına görev paylaşımı yaparak ve süreci takip ederek sorumluluk almayı

Kendi projelerini oluşturma ve onlar hakkında bahsetmek çok eğlenceli; nedir, neden ve nasıl çalışır?

Doğru Formatı

seçin

İnternet üzerinden

Çevrimdışı

Deneme Kurs Talebi Gönder

Tıklayarak, gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz .

Sizinle iletişime geçeceğiz.

Tematik planlar ve fiyatlar ile kursların ayrıntılı bir sunumunu postayla göndereceğiz

Sizi geri arayacağız, bir kurs seçmenize ve grupta yer ayırtmanıza yardımcı olacağız.

Olası faydaları, mevcut indirimleri ve seçilen paketi dikkate alarak nihai maliyeti hesaplayacağız.

Sorunuza cevap bulun

Modern teknolojiye, gadget’lara veya bilgisayar oyunlarına ilgi duyan, programlamayı öğrenmeyi hayal eden veya sadece yaratıcı olmaya meyilli 9-10 yaşlarındaki erkek ve kız çocukları. Hiçbir özel beceri gerekli değildir ve kodlama deneyimi, “teknik” bir zihniyet ve matematikte A gerekli değildir: sıfırdan öğretiyoruz.

Tüm kurslarımızın programları, pedagojik ve psikolojik geçmişe sahip 30 profesyonel metodoloji uzmanından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Önde gelen metodoloji uzmanlarımız, modern teknoloji projeleri ve okullarda uluslararası deneyime sahip doktoralardır. BT, eğitim ve çocuk dünyasındaki yeni eğilimleri dikkate alarak mevcut kursları düzenli olarak güncellerler.

Algoritmik okulları, rahat ve etkili öğrenme için gerekli olan her şeyle zaten donatılmıştır. Çevrimiçi çalışmayı mı planlıyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey, sabit bir internet bağlantısı, en az Windows 7 veya Mac OS X en az sürüm 10.10 işletim sistemine sahip bir PC veya dizüstü bilgisayar ve ayrıca istek üzerine mikrofonlu kulaklıklardır. Dersler Algoritmik eğitim platformunda yapılır: ek programlar indirmeniz gerekmez.
Bir eğitim talebi bırakın, danışman yöneticimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir: zamanında size uygun bir grup seçecek ve bir yer ayırtacaktır. Program esnektir: velilerin ve öğrencilerin isteklerine göre uyarlanırız.
Platformdaki atlanan materyalleri her zaman gözden geçirebilir ve kalan soruları öğretmene sorabilirsiniz. Çok fazla soru varsa, öğretmen grubun gerisinde kalmamak için çocuğa kişisel bir ek ders verecektir.
Bir eğitim talebi bırakın ve danışman yöneticimiz kursun nihai maliyetini sizin için hesaplamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Hangi formatı (çevrimiçi veya çevrimdışı) ve paketi (4 ila 32 ders arası) seçtiğinize ve ayrıca olası avantajlara ve mevcut indirimlere bağlıdır.
Evet, tüm mezunlarımız Algoritmik alanında edindikleri bilgi ve becerileri doğrulayan elektronik sertifikalar alırlar.

Fiyat Listesi

4 HAFTA

8 – 11 yaş arası çocuklar için

1495₺

1160₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

16 HAFTA

8 – 11 yaş arası çocuklar için

4485₺

3480₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

32 HAFTA

8 – 11 yaş arası çocuklar için

8970₺

6960₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı