Algorithmics İstanbul

Game Design

10-12 yaş arası çocuklar için

Çocuklar ne kadar birbirinden farklı olursa olsun, hepsinin ortak bir noktası vardır: Oyunları severler! Onlara kendi oyunlarını oluşturmayı öğretiyoruz. 21. yy'ın yüksek talep gören mesleklerinden birinde ilk adımlarını atmalarına yardımcı olacağız.

Geliştiren ve ilham veren bir hobi

Uygulamalı olarak programlamayı öğreniyoruz

Roblox'ta oyunlarımızı daha karmaşık ve ilginç hale getirme için LUA programlama dilinde başlangıç seviyesinden başlayarak gelişiyoruz.

Ufkumuzu Genişletiyoruz

Her derste yeni İngilizce kelimeleri, oyun endüstrisinin temellerini ve zaman yönetiminin temellerini öğreniyoruz.

Yaratıcı düşünceleri ve hayalleri önemsiyoruz.

Öğrenilen bilgiler ile birlikte ilk dersten itibaren çocuğun kendi oyun alanını ve karakter tasarımını oluşturmaya başlaması sağlanır. Öğretmenimiz fikrin uygulanmasında yardımcı olur.

Farklı oyun türlerine yolculuk et

ve kendi dünyanı kodla

Dersler nasıl ilerliyor?

Kurs 5 modülden oluşur ve her biri basit görevlerden karmaşık rol yapma oyunlarına kadar farklı oyun türlerine ayrılmıştır. Türler arasında seyahat eden öğrenciler, komut dosyası oluşturma ve oyun geliştirmenin temel ilkelerini öğrenir.

Çocuklarımız tasarlasın

biz oynayalım!

Proje Yaklaşımı

Dersler ilerledikçe, her çocuk kendi projeleri üzerinde çalışır ve benzersiz sanal dünyalar yaratır. En sevdikleri kategoriyi seçerek ilginç içerikler tasarlarlar ve benzersiz 3D karakterler programlarlar.

Kursumuzda çocuğunuz

neler öğrenecek?

Oyunlar için bulmacalar, mantık görevleri ve sohbet robotları programlama

İlginç hikayeler ve karakterler oluşturarak doğru oyun stratejisini seçme

Roblox Studio motorunu kullanarak oyunlar oluşturma ve bunlar için Lua dilinde komut dosyaları yazma

Roblox platformunda oluşturulan oyunları yayınlama ve tanıtma ve ona yeni oyuncular çekme

Doğru Formatı

seçin

İnternet üzerinden

Çevrimdışı

Deneme Kurs Talebi Gönder

Tıklayarak, gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz .

Sizinle iletişime geçeceğiz.

Tematik planlar ve fiyatlar ile kursların ayrıntılı bir sunumunu postayla göndereceğiz

Sizi geri arayacağız, bir kurs seçmenize ve grupta yer ayırtmanıza yardımcı olacağız.

Olası faydaları, mevcut indirimleri ve seçilen paketi dikkate alarak nihai maliyeti hesaplayacağız.

Sorunuza cevap bulun

Modern teknolojilere, araçlara ve bilgisayar oyunlarına düşkün, kendilerininkini yaratmayı öğrenmenin hayalini kuran veya sadece yaratıcılığa meyilli olan 10-11 yaşlarındaki erkek ve kız çocukları. Hiçbir özel beceri gerekli değildir ve kodlama deneyimi, “teknik” bir zihniyet ve matematikte A gerekli değildir: sıfırdan öğretiyoruz.

Tüm kurslarımızın programları, pedagojik ve psikolojik geçmişe sahip 30 profesyonel metodoloji uzmanından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Önde gelen metodoloji uzmanlarımız, modern teknoloji projeleri ve okullarda uluslararası deneyime sahip doktoralardır. BT, eğitim ve çocuk dünyasındaki yeni eğilimleri dikkate alarak mevcut kursları düzenli olarak güncellerler.

Algoritmik okulları, rahat ve etkili öğrenme için gerekli olan her şeyle zaten donatılmıştır. Çevrimiçi çalışmayı mı planlıyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey sabit bir internet bağlantısı, en az Windows 7 veya Mac OS X en az sürüm 10.10 işletim sistemine sahip bir PC veya dizüstü bilgisayar ve ayrıca istek üzerine mikrofonlu kulaklıklardır. Dersler Algoritmik eğitim platformunda grafik editörler kullanılarak yapılacaktır.
Bir eğitim talebi bırakın, danışman yöneticimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir: zamanında size uygun bir grup seçecek ve bir yer ayırtacaktır. Program esnektir: velilerin ve öğrencilerin isteklerine göre uyarlanırız.
Platformdaki atlanan materyalleri her zaman gözden geçirebilir ve kalan soruları öğretmene sorabilirsiniz. Çok fazla soru varsa, öğretmen grubun gerisinde kalmamak için çocuğa kişisel bir ek ders verecektir.
Bir eğitim talebi bırakın ve danışman yöneticimiz kursun nihai maliyetini sizin için hesaplamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Hangi formatı (çevrimiçi veya çevrimdışı) ve paketi (4 ila 32 ders arası) seçtiğinize ve ayrıca olası avantajlara ve mevcut indirimlere bağlıdır.
Evet, tüm mezunlarımız Algoritmik alanında edindikleri bilgi ve becerileri doğrulayan elektronik sertifikalar alırlar.

İndirimli fiyatta son tarih
15 EYLÜL

4 HAFTA

10 – 12 yaş arası çocuklar için

1495₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

16 HAFTA

10 – 12 yaş arası çocuklar için

4485₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

32 HAFTA

10 – 12 yaş arası çocuklar için

8970₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı