Algorithmics İstanbul

Dijital Kodlama Kampı

7-14 yaş arası çocuklar için

Çocuğunuzun yaz tatilini faydalı hale getirerek, oyun tasarımı, web tasarımı, 3D grafik tasarımı ve video içerik üretimi gibi geleceğin dijital meslekleri ile tanışmasına izin verin!

Öğreniyoruz
Oynuyoruz

Oluşturuyoruz

Çocuklar, okulda faydalı olacak bilgileri öğrenmenin yanı sıra heyecan verici bir hobiye dönüşebilecek programlama ve multimedya çalışmalarının ilkelerini öğrenecekler.

Çocuklar 2 ayrı yaş grubuna ayrılır. Her grup için çocukların yaşlarına ve gelişim potansiyellerine uygun temalar ve içerikler eşliğinde eğitim görürler.

Kurs boyunca tüm modüller birbirine bağlıdır ve bu durum eğitimi çocuklar için oyuna dönüştürür. Her modülün sonunda oluşturdukları projeleri sunma şansını elde ederler.

Dijital

projeler atölyesi

Çocuğunuzun geleceğin dijital mesleklerini denemesine izin verin!

Kamp süresince 7-9 yaş arası çocuklar ‘ Emojiville’ isimli sanal bir şehre yolculuk gerçekleştirecekler. Şehir bayrağını tasarlama ve bir animasyon filmi festivaline katılmak için bir blog oluşturma gibi projeler tamamlayarak, sakinlerine şehri geliştirmeleri için yardımcı olacaklar. Bu yolculukta onlara sevimli karakterler eşlik edecek.

Kursumuzda 10-13 yaş arası çocuklar; bir oyun geliştirme stüdyosunun ekip üyeleri olarak oluşturacakları oyunun, blog tanıtım sayfasından, oyun inceleme ve lansman sürecine kadar detaylarını uygulamalı öğrenerek, neredeyse bu sektördeki tüm meslekleri deneyimlemiş olacaklar.

Odak noktamız

soft skills

Görevleri tamamlarken yaratıcı olma, denemekten ve hata yapmaktan korkmama,

Takım halinde çalışarak, görevleri ayırma, çözüm üretme ve verimli bir etkileşim ve iletişim içerisinde bulunma,

Dinleyicilerin karşısında konuşmaktan korkmama ve hazırlanan projeleri özgüvenli bir şekilde sunma

Çocuğunuza unutulmaz bir tatil fırsatı sunmayı kaçırmayın!

Doğru Formatı

seçin

Online Kodlama Kampı

Deneme Kurs Talebi Gönder

Tıklayarak, gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz .

Sizinle iletişime geçeceğiz.

Tematik planlar ve fiyatlar ile kursların ayrıntılı bir sunumunu postayla göndereceğiz

Sizi geri arayacağız, bir kurs seçmenize ve grupta yer ayırtmanıza yardımcı olacağız.

Olası faydaları, mevcut indirimleri ve seçilen paketi dikkate alarak nihai maliyeti hesaplayacağız.

Sorunuza cevap bulun

Çizime, modern teknolojilere ve araçlara düşkün 9-14 yaş arası çocuklar ve ergenler, kendilerini bir tasarımcı mesleğinde denemeyi hayal ediyor veya sadece yaratıcılığa meyilli. Hiçbir özel beceri gerekli değildir ve sanat okulu ve diğer yaratıcı çevrelerde deneyim gerekli değildir: sıfırdan öğretiyoruz.

Tüm kurslarımızın programları, pedagojik ve psikolojik geçmişe sahip 30 profesyonel metodoloji uzmanından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Önde gelen metodoloji uzmanlarımız, modern teknoloji projeleri ve okullarda uluslararası deneyime sahip doktoralardır. BT, eğitim ve çocuk dünyasındaki yeni eğilimleri dikkate alarak mevcut kursları düzenli olarak güncellerler.

Algoritmik okulları, rahat ve etkili öğrenme için gerekli olan her şeyle zaten donatılmıştır. Çevrimiçi çalışmayı mı planlıyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey sabit bir internet bağlantısı, en az Windows 7 veya Mac OS X en az sürüm 10.10 işletim sistemine sahip bir PC veya dizüstü bilgisayar ve ayrıca istek üzerine mikrofonlu kulaklıklardır. Dersler Algoritmik eğitim platformunda grafik editörler kullanılarak yapılacaktır.
Bir eğitim talebi bırakın, danışman yöneticimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir: zamanında size uygun bir grup seçecek ve bir yer ayırtacaktır. Program esnektir: velilerin ve öğrencilerin isteklerine göre uyarlanırız.
Platformdaki atlanan materyalleri her zaman gözden geçirebilir ve kalan soruları öğretmene sorabilirsiniz. Çok fazla soru varsa, öğretmen grubun gerisinde kalmamak için çocuğa kişisel bir ek ders verecektir.
Bir eğitim talebi bırakın ve danışman yöneticimiz kursun nihai maliyetini sizin için hesaplamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Hangi formatı (çevrimiçi veya çevrimdışı) ve paketi (4 ila 32 ders arası) seçtiğinize ve ayrıca olası avantajlara ve mevcut indirimlere bağlıdır.
Evet, tüm mezunlarımız Algoritmik alanında edindikleri bilgi ve becerileri doğrulayan elektronik sertifikalar alırlar.

Fiyat Listesi

10 Gün - 40 Ders

7 – 14 yaş arası çocuklar için

2980 ₺

* KDV Dahildir

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı